Jdi na obsah Jdi na menu
 


A nový sing Kréta :)

21. 9. 2014

Asi nejvýraznější tvář v historii Česko-Slovenské SuperStár Michal ŠEPS vydává v těchto dnech svůj v pořadí druhý singl, který je předzvěstí Michalovo první autorské desky. Od singlu „Setkání s králem“ (2011 Universal Music) uplynuly tři roky, během kterých rasta Michal shromažďoval materiál na své první autorské CD, které by mělo vyjít na podzim

zdroj: http://i-klik.cz/bleskovky/superstar-reggae-rebel-michal-seps-prichazi-s-novym-singlem-kreta/

 

Reggae rebel Michal Šeps ve svém novém videu pořádně řádí

 

Přibližně před měsícem vypustil nejpopulárnější český "ReggaeMan" Michal Šeps svůj první singl k připravované desce. "Kréta", jak se píseň jmenuje, se dočkala i svého obrazového zpracování.

"Od původního záměru natočit klip u moře, jsme nakonec museli upustit, ale další video už budeme stoprocentně natáčet pod palmami," slibuje nekorunovaný král jamajského roots reggae na území naší vlasti, Michal Šeps.

Videoklip se nakonec natáčel v nádherném areálu zatopeného lomu Barbora. "Michal si zahrál sám sebe a celý klip jsme pojali jako vzpomínku na "čas pohody", který náš SuperStar reggae rebel trávil na ostrově Kréta, bezprostředně po odchodu z pěvecké soutěže. Michal v klipu řádí jako "černá ruka", a bylo vidět, že si natáčení užíval," uvádí scénárista a režisér Vincent.

 

zdroj: http://prask.nova.cz/clanek/novinky/reggae-rebel-michal-seps-ve-svem-novem-videu-poradne-radi.html

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář